«Smart und Swiss seit 1876»

Duch innowacji, najwyższe standardy jakości, bliska współpraca z rynkiem oraz przekonanie do Szwajcarii jako miejsca produkcji stanowią filary filozofii naszej firmy.
Jako czołowy producent opryskiwaczy projektujemy i produkujemy nasze urządzenia i akcesoria we własnej fabryce w szwajcarskim Stetten AG. Ważną częścią tego, co robimy, są nasi dostawcy, których siedziby w większości również znajdują się w Szwajcarii. Z wieloma z nich łączą nas dekady udanej współpracy. Pozwala to na ciągłe monitorowanie procesu produkcyjnego, dużą elastyczność jak również poprawę jakości i produktów. Do tego nasi partnerzy handlowi, hurtownicy, branżowcy i odbiorcy końcowi korzystają na szybkich dostawach i profesjonalnej obsłudze klienta.

Skuteczna pomoc w opryskiwaniu, pianowaniu, dozowaniu i nie tylko...

Jako szwajcarski producent dysponujemy międzynarodową organizacją sprzedaży z ciągle poszerzaną siecią dystrybucji. Nasz asortyment obejmuje szeroką gamę opryskiwaczy, pianownic, dozowników i rozsiewaczy oraz dopasowanych do nich akcesoriów i inne rodzaje wyposażenia, praktycznie do każdego zadania. Nasze produkty, zaprojektowane pod kątem długiej żywotności, wspierane solidnym serwisem i znakiem jakości «Made in Switzerland», spełniają najbardziej zaawansowane wymagania użytkowników prywatnych i profesjonalnych na całym świecie.

Potrzebują Państwo bardziej szczegółowych informacji o naszych opryskiwaczach ogrodniczych lub ofercie dla przemysłu? Prosimy zapytać miejscowego dystrybutora lub pobrać dane techniczne za pomocą naszego selektora produktu.