Profesjonalne i kompetentne porady

Dokładne, szczegółowe poradnictwo stanowi ważną część świadczonych przez nas usług. Nasi wieloletni partnerzy-dystrybutorzy to wybrani hurtownicy, sklepy specjalistyczne, centra ogrodnicze, sklepy z materiałami budowlanymi itp., gdzie uzyskają Państwo wysoką jakość porad oraz solidną obsługę. Mogą Państwo również zwrócić się do nas przez e-mail z pytaniem o produkty, dystrybutorów i usługi. Odpowiedni formularz kontaktowy znajdą Państwo w zakładce „Kontakt” na tej stronie.

Dzięki selektorowi produktów można szybko znaleźć odpowiedni produkt firmy Birchmeier.Dzięki selektorowi produktów można szybko znaleźć odpowiedni produkt firmy Birchmeier.

Nie wiedzą Państwo, jak działa zakupiony opryskiwacz? Albo czy nadaje się do zamierzonego celu? Prosimy skorzystać z naszego selektora produktów i filmów o produktach, by uzyskać stosowne informacje, dane techniczne, informacje o uruchomieniu, instrukcje obsługi i wiele więcej. Dalsze szczegóły znajdą Państwo na naszej stronie, w zakładce „Porady i wskazówki”.

Aby zapewnić, że będą Państwo zawsze na bieżąco z aktualną ofertą naszych produktów, stale rozbudowywany jest dział wideo. W wielu miejscach na naszej stronie mają Państwo również możliwość przesyłania do nas swoich komentarzy. Mogą Państwo nawet przesłać nam swoje zdjęcia lub filmy, prezentujące zastosowanie naszych produktów.